4230 cikk, 53889 hozzászólás
Szerzők | Tudnivalók | Feedek

Helyzetjelentés

Ervin cikke a Blog rovatból, 2004. június 23. szerda, 01:49 | 3 hozzászólás

Előre tudtuk. A tegnapi svéd-dán meccsen 2:2-es eredmény esetén mindkét csapat biztosan továbbjut, míg az olaszok kiesnek. A két csapat hagyományosan utálja egymást. Mindkét szövetségi kapitány odanyilatkozott, hogy bármi lesz is, egy dolog nem lesz: 2:2.

Az eredmény 2:2 lett. A 87. percben a dán kapusnak óriási hibát kellett elkövetnie ehhez, kvázi a svéd csatár elé tálalta a labdát. Ezt követően a két csapat nem támadta egymást a lefújásig.

A skandinávok a XIX. század végére lényegében felszámolták országaikban az analfabetizmust. Civilizált nemzetek. A köpködő digókat ellenben hazazavarják Portugáliából.

Ti ezt elhiszitek?

» Ugorj a hozzászóló ablakhoz

Megosztások Facebookon

Eddigi hozzászólások (3)

1

eszpee, 2004. június 23. szerda, 09:13 (#)

Szép volt az utolsó percben a saját tizenhatosuk előtt egymásnak passzolgató svédek sora :)

2

Boca, 2004. június 23. szerda, 11:06 (#)

Az olaszok foglalkozhatnanak inkabb azzal, miert fociztak szarul.
Hogy ne legyen egyertelmu a kep: egy dan is kopott.
A skandinavok meg nyilvan trukkosebben is bundazhattak volna, hiszen ha le van zsirozva, akkor 3:3-ra is konnyen kihoztak volna. Megneznem a vedekezo-tipusu olasz csapatot hasonlo meccs vegen, vajon tamadtak volna-e? ;)
Berlusconi pedig valasztasi csalast emleget.
Szerintem szamoljuk ujra a golokat!

3

eszpee, 2004. június 23. szerda, 12:27 (#)

Aki a svéd-dánra bundát mond az nem látta a meccset, és/vagy nem ismeri a két nemzet között fennálló szeretet határokat nem ismerő mértékét... :)