Hozzászólások | Szólj hozzá! | Rovatok és keresés
eszpee cikke a Torokgeek rovatból, 2007. április 3. kedd, 15:12 | 4 hozzászólás
Többször írtunk már a félelmetesen mély bugyrokkal rendelkező Rubik- vagy Bűvös Kocka szubkultúra egyes hajtásairól (a teljesség igénye nélkül volt már például általános felfedezgetés meg Gondry lábbal kirakós csele is), most pedig a speedcubing egy extrém ágát, a bekötött szemű rettenetesen gyors bűvöskockakirakást mutatjuk be három kisfilm segítségével.
Aki egyébként a FAQ-jában elég őszintén látja a dolgokat:
Q: That blindfold video is fake.
A: That's not a question. It's not fake. It really is possible, and I have spent a considerable amount time honing a skill that's almost completely useless in real life.
Hát igen. De azért jár a kudos.
(#)
, 2007. április 3. kedd, 15:17http://napirajz.hu/files/azbeszt/114_rubik.jpg
ez mindent visz .)
(#)
, 2007. április 3. kedd, 16:04Meglátjátok feleim, egyszer erre a képességre még szükség lesz, s mi egyszerű halandók, akik még nem vakon se tudjuk kirakni, nyomorultul elpusztulunk... :) Ilyen videók pedig kellenek, hogy az ember újfent emlékeztesse magát, bizonyos dolgokban nem "csak kicsit" nincs az élvonalban, hanem annyi esélye sincs, mint a gumimatracnak egy anyahajó-kötelékkel szemben.
Egy sci-fi-paródiában pl. kockával kell irányítani az űrhajó összes funkcióját. Persze sok esetben melléteker a szereplő és erre épül fel jónéhány poén.
, 2007. április 3. kedd, 19:41 (#)
Ali, emlekezel esetleg, hogy melyik filmben volt ez? Mindha valami nagyon homalyosan remlene, de nem jut eszembe :)
Egyebkent ram is a pusztulas varna az altalad felvazolt helyzetben :D
(#)
, 2007. április 5. csütörtök, 09:49Végülis létezik vaksakk is. És vannak, akik térbeli amőbáznak fejben.
A kockánál is a tekerés a kisebb kunszt. Azt a kéz szinte magától megcsinálja.
» Filmek
» Könyvek
» Éttermek - térképpel!
» Receptek
» Mobil videók
A Kispad-feednek most
olvasója van. Szeretnél közéjük tartozni? Ezen az oldalon mindent elmagyarázunk.
Az oldal tetejére | Szerzők, tudnivalók, feedek | sesblog és Kispad © 2003-2010 ervin, eszpee, stsmork